Skup nieruchomości w całej Polsce

Skup nieruchomości z kredytem

Nie ma dla nas znaczenia stan techniczny, ani to ile warty jest dom, mieszkanie, lokal użytkowy czy działka. Każda nieruchomość stanowi dla nas wartość.

Skup nieruchomości z kredytem w całej Polsce

Każdy człowiek chciałby kiedyś mieć swój własny dach nad głową. Realizacja tych marzeń jest możliwa dzięki wsparciu kredytów pod hipotekę nieruchomości. Spłata całości zobowiązania jednak czasem przerasta niektórych z nas. Splot nieszczęśliwych wypadków, takich jak np.: choroby, zwolnienie z pracy czy w ostateczności utrata życia, niechybnie mogą wpędzić kredytobiorcę w pieniężne problemy. W efekcie dług się nieustannie powiększa, bank odgraża się, że wypowie umowę kredytową, komornik grozi zlicytowaniem nieruchomości. Z tak patowego położenia może wyciągnąć nas oczywiście skup nieruchomości z kredytem style=”font-weight: 400;”> – jedyny sposób na zdobycie funduszy sprawnie i bezproblemowo.

Dla kogo jest dostępny skup mieszkań z kredytem?

Obecnie kredyty pod hipotekę domu lub mieszkania to w zasadzie standard. Ta forma kredytowania pozwala nam uzyskać od banku stosunkowo dużą kwotę przy relatywnie niskiej stopie oprocentowania. Nieruchomość natomiast stanowi gwarancję bezpieczeństwa wierzyciela. Może on przejąć lokal lub dom w sytuacji, gdy osoba zadłużona przestanie spłacać kredyt. Wszystko to musi być rzecz jasna poprzedzone postanowieniami sądu, jednak w takim przypadku prawodawstwo jest przychylne kredytodawcy. Jak uchronić się przed przejęciem nieruchomości przez wierzycieli? Rozwiązanie to niewątpliwie skup nieruchomości z kredytem

shield_w

Skup nieruchomości z kredytem – na jaką kwotę mogę liczyć?

To pytanie pojawia się wśród naszych klientów nadzwyczaj często. Sumę, która zostanie Państwu wypłacona, ustalamy każdorazowo i osobno z każdym z klientów, ponieważ jest ona zależna od kilku istotnych czynników, takich jak rodzaj nieruchomości, jej zlokalizowanie i stan techniczny oraz kwota kredytu, który wymaga spłaty przez naszą firmę. W każdym przypadku jednak kwota za  skup mieszkań z kredytem style=”font-weight: 400;”> zostaje uszczuplona o wartość zadłużenia i dopiero wtedy trafia pod ocenę posiadacza nieruchomości. W sytuacji, kiedy np. dom jednorodzinny jest wart 320 000 złotych, natomiast zadłużenie to 120 000 złotych to posiadacz rzeczonego domu dostanie w zamian za niego 200 000 złotych i pozbędzie się w ten sposób również długu. Spłacimy go bezzwłocznie, dzięki czemu właściciel nieruchomości będzie mógł odetchnąć z ulgą i otworzyć nowy rozdział życia.

Formularz kontaktowy
Call Now ButtonZADZWOŃ