Skup nieruchomości w całej Polsce

Skup nieruchomości z komornikiem

Prowadzimy działalność w całej Polsce. Dzięki temu możemy zagwarantować profesjonalną współpracę na każdym etapie i najlepsze warunki cenowe.

Skup nieruchomości z komornikiem w całym kraju

Lęk i przerażenie – te emocje najczęściej pojawiają się u ludzi w reakcji na słowo „komornik”. Emocje te są jak najbardziej zasadne, gdyż coraz więcej Polaków ma kłopoty z długami lub posiadają inne zobowiązania. Im większy jest nasz dług, tym bardziej prawdopodobne jest, że nasza nieruchomość zostanie zlicytowana przez komornika, zwłaszcza jeśli umowa z wierzycielem nie stoi tu na przeszkodzie. Widmo utracenia dachu nad głową przyprawia o dreszcze. Czy trzeba posuwać się do ostatecznych rozwiązań, aby uchronić się od takich problemów? Można oczywiście uregulować zobowiązania, ale co w sytuacji, kiedy nie mamy odpowiednich funduszy? W takich przypadkach receptą okazuje się być oferowany przez naszą firmę skup nieruchomości z komornikiem.

Skup mieszkań z komornikiem – kto może skorzystać?

Z tej formy skupu może skorzystać każdy, komu grozi zajęcie komornicze na jego nieruchomości. Wiadomym faktem jest, że wartość długu z racji odsetek wzrasta codziennie. Często to właśnie one powodują pogłębienie zadłużenia poprzez ogromną ich wysokość, która nierzadko jest wyższa niż sam dług. Zdarza się tak coraz częściej. Z tego też powodu jedynym sposobem bezproblemowego zażegnania problemu jest uregulowanie zadłużenia. Mogą Państwo zrzucić ten balast z barków i kamień z serca, jeśli tylko zdecydują się państwo przeprowadzić z naszą pomocą skup nieruchomości z komornikiem. To najszybsza droga do odsunięcia od siebie groźby utraty schronienia i uwolnienia się od dręczących instytucji komorniczych oraz wierzycieli.

shield_w

Skup nieruchomości z komornikiem – jak to się odbywa?

Postępowanie ma prosty, nieskomplikowany charakter. W pierwszej kolejności należy się z nami skontaktować i opisać kłopot, który Państwa trapi. Musimy także poznać jak najwięcej szczegółów o nieruchomości w Państwa posiadaniu. Istotna jest też wysokość zadłużenia. Następnie umówimy się na na oględziny, podczas których dokładnie i za darmo wycenimy nieruchomość. W momencie zaakceptowania naszej oferty rezerwujemy termin w biurze notarialnym, ponieważ  skup mieszkań z komornikiem style=”font-weight: 400;”> musi być potwierdzony notarialnie. Akt notarialny określa wszystkie ustalenia między stronami, włącznie z naszym zobowiązaniem do pokrycia Państwa zadłużenia. Czy pokryjemy cały dług? To jest zależne od takich czynników, jak: rynkowa wartość nieruchomości i rozmiar długu. Jeśli nasza propozycja ceny przewyższa kwotę Państwa zobowiązań wobec wierzycieli, różnica tych sum zostaje w Państwa portfelu. Całą kwotę przekazujemy gotówką lub przelewem podczas podpisania aktu u notariusza.

Formularz kontaktowy
Call Now ButtonZADZWOŃ